ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

ДОБРИВО "ЖИВИЦЯ" Гумат КАЛІЮ деструктор стерні

Код товару: 699350734
Наявність:
В наявності
Ціна:
198,00 грн.
Оптові ціни:
  • от 500 л 180,00 грн.
  

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ Гумат Калію (деструктор стерні) застосовують для біодеструкції стерні з метою прискорення біологічного розкладу рослинних решток та покращення структури ґрунту. При його використанні проходить прискорений процес відновлення гумусу, в 2–3 рази збільшується деструкція поживних залишків і повернення поживних речовин у ґрунт, все це разом збільшує продуктивність сільськогосподарських культур до 30%.

Технологія направлена на покращення розкладу поживних решток, поліпшення структури та підвищення родючості ґрунту, пригнічення розвитку фітопатогенних грибів, сприянню активізації ростових процесів, покращенню фітосанітарного стану ґрунту.

Діюча речовина: гумат калію та комплекс спорових та неспорових бактерій Paenibacillus, Bacillus, Pseudomonas, Azotobacter і мікроскопічних грибків Trichoderma, які є антагоністами патогенної мікрофлори, активно руйнують целюлозу та інші органічні субстрати рослинного походження.

Термін зберігання: 3–6 місяці за температур від +4 до +25 ºС.

Порядок застосування препарату із розрахунку на 10 га поля пшениці наступний:

1. В об’ємі 2000 л води розчинити 20 - 30 л ДОБРИВА ЖИВИЦЯ (деструктор стерні).

3. Суміш перемішати до повного розчинення інгредієнтів.

4. В отриманий розчин ввести 200–300 кг аміачної селітри або карбаміду, розмішати до повного розчинення.

5. Провести обробку поля отриманим розчином.

6. Здійснити дискування грунту впродовж 2–6 год  після внесення робочого розчину.

Описана технологія деструкції стерні забезпечує грунт біологічним азотом, фосфором, калієм і дозволяє зменшити до 30% внесення у грунт мінеральних добрив, стимулює рівномірний ріст рослини, підвищує її стійкість до хвороб, що в кінцевому рахунку забезпечує високі врожаї.

  • Дата публікації: 17.03.2023
  • Країна виробник: Україна
  • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта(відділення)
  • Укр Пошта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
  • Накладений платіж