ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

ДОБРИВО "ЖИВИЦЯ" Гумат КАЛІЮ (фітопремікси)

Код товару: 685714333
Наявність:
В наявності
Ціна:
264,00 грн.
Оптові ціни:
  • от 500 л 250,00 грн.
  

Добриво «ЖИВИЦЯ» Гумат Калію (фітопремікси) це високоефективна гумінова піджива у вигляді концентрованої суспензії з мікроелементами в хелатній формі, яка володіє властивостями стимулятора та регулятора росту рослин і являється антидепресантом практично для усіх сільськогосподарських культур.

Добрива «ЖИВИЦЯ» Гумат Калію (фітопремікси) застосовують для промислового вирощування сільгоспкультур, фруктів та овочів, а також деструкції стерні з метою:

- збільшення врожайності (практично на 15–25% в залежності від посівної культури та агротехніки);

- покращення споживчої якості вирощеної продукції (збільшення вмісту клейковини у зерні пшениці в середньому на 2–3%, цукристості цукрового буряка – на 1,5–2,4%, вітаміну С в овочах, фруктози у винограді та плодових культурах – до 3–7%);

- підвищення якості обробки посівного матеріалу сумісно з протруювачами (підвищується польова схожість і проростання насіння та посилюється пригнічення патогенів);

- зміцнення імунітету рослин;

- підвищення морозо- та сухостійкості рослини за рахунок посилення розвитку
кореневої системи та накопичення цукрів у вузлах кущення;

- зняття стресу з рослини при обробці пестицидами і стимуляції фотосинтезу;

- підвищення ефективності застосування інших мінеральних добрив (збільшується
коефіцієнт використання азоту і фосфору рослинами), що робить можливим зменшення норми їх внесення на 20–30%;

- для біодеструкції стерні сумісно з селітрою /карбамідом.

ДОБРИВО ефективно використовують для комплексних обробок сільсько-господарської культури, починаючи від протравлення насіння та посівного матеріалу і до подальшої обробки рослини шляхом поливу у вегетаційний період.

ДОБРИВО повністю розчинне навіть у холодній воді, тому його можливо застосовувати в системах крапельного поливу як у відкритому, так і в закритому ґрунті, використовуючи різні моделі сучасних оприскувачів.

ДОБРИВО рекомендовано вносити у суміші з гербіцидами та фунгіцидами для зняття стресу з рослини та зменшеннятоксичної діїданих препаратів на рослину.

ДОБРИВО сумісне з біопрепаратами, оскільки виконують роль маточного розчину для живильних штамів мікроорганізмів, бактерій, а також синергетично посилюють їх дію.

Добриво «ЖИВИЦЯ» Гумат Калію (фітопремікси) додатково містить фітогормони, ауксини і амінокислоти (не менше 50 г/л), що сприяє синергетичному підсиленню загальної дії добрива на культуру та зібраному врожай.

 

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ (фітопремікси) ефективно використовувати разом з біопрепаратами та мінеральними добривами /карбамід, селітра/

Передпосівна обробка насіння пшениці, жита, ячменю, вівса, рису та іншого
посівного матеріалу стимулює ріст і розвиток рослин, збільшує до 10% енергію проростання і польову схожість насіння, загальну і продуктивну кущуватість. Завдяки високому стимулюючому ефекту гумату калію обробка ним посівного матеріалу дозволяє значно прискорити ріст і розвиток кореневої системи рослин, підвищити посухостійкість, а також покращити умови дозрівання озимих культур. Обробка насіння здійснюється на спецустановках шляхом напівсухого напилення.

Робочий розчин для передпосівної обробки насіння готують послідовним розчиненням в воді спочатку протруювача, а далі – ДОБРИВА.

Позакоренева обробка рослини ДОБРИВОМ стимулює ріст і розвиток рослини, підсилює фотосинтез в листках. Найбільшу ефективність мають обробки на ранніх стадіях вегетації рослини. У зернових культурах збільшується вміст клейковини, збільшується кількість зерен у колосі. Для овочів і кукурудзи позакоренева обробка має вирішальне значення. Наприклад, для цукрових буряків прискорюється ріст й розвиток коренеплоду, скорочується вегетаційний період, збільшується врожайність і вміст цукру в ньому.

Для отримання максимального ефекту необхідно здійснити як мінімум 2–3 позакореневі обробки ДОБРИВОМ.

У випадку формування бакової суміші, наприклад, об’ємом 200 л, спочатку з природною водою розчиняють гумат калію, а далі вносять у робочий розчин інші її компоненти.

Робочий розчин для позакореневої обробки готують послідовним розчинення в воді спочатку ДОБРИВА, а далі вносятьінші компоненти.

При крапельному поливі ДОБРИВО застосовують у відкритому та закритому ґрунті для стимуляції росту і розвитку кореневої системи рослини.

Вміст солей фульвових кислот – не менше 370 г/ л;

Вміст солей гумінових кислот – не менше 60 г/ л.

Вміст основних макро- та мікроелементів, г/л не менше:

Азот (N) – 6,0; Фосфор (P) – 5,0;Калій (K) – 22,0; Магній (Mg) – 6,5;

Фітопремікси(фітогормони, ауксини,амінокислоти)- 50,0.

Гарантійний термін зберігання – 2 роки. 

  • Дата публікації: 17.03.2023
  • Країна виробник: Україна
  • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта(відділення)
  • Укр Пошта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
  • Накладений платіж