ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

Хелат Магнію для рослин

Код товару: 859746146
Наявність:
В наявності
Ціна:
198,00 грн.
Оптові ціни:
 • от 500 л 180,00 грн.
   Мінімальне замовлення від 5 л

Нестача Магнію призводить до руйнування хлорофілуДобриво Живиця Хелат Магній відносять до комплексних хелатних мікродобрив, призначених для підживлення польових та овочевих культур. Магній - мікроелемент, що міститься в складі хлорофілу, тому він підтримує фотосинтез та підвищує засвоєння вуглеводню. 

Нестача магнію призводить до руйнування хлорофілу та виникнення хлорозу у рослин. Найбільш чутливими до нестачі хлорофілу є кукурудза, виноград, цукровий буряк та зернобобові.

Переваги використання хелатного добрива Живиця Хелат Магній:

 1. Стимулює розвиток кореневої системи;
 2. Прискорює ріст рослин;
 3. Посилює систему синтезу хлорофілу;
 4. Підвищує активність ферментів;
 5. Активізує білковий і фосфорний обмін;
 6. Підвищуює стійкість рослини до посухи.

Вміст мікроелементів в хелатній формі, г/л, не менше:

 • Магній (Мg) – 70,0;
 • Нітроген (N) – 40,0.  

Застосування органічного добрива Живиця Хелат Магній:

Розчинити 50- 100 мл добрива в 10 л води, обприскувати листя рослин, фруктових дерев та кущів, обробляти 2 – 4 рази з інтервалом 2 тижні. Розхід добрива по полю – 1 – 1,5 л/га.

Після кожної обробки добривом Живиця Хелат Магній рекомендуємо підживити рослини мікродобривом Живиця Гумат Калію (універсальне).

 • Дата публікації: 17.03.2023
 • Країна виробник: Україна
 • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта(відділення)
 • Укр Пошта
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
 • Накладений платіж