ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

Хелатне мікродобриво Хелат Заліза

Код товару: 859498654
Наявність:
В наявності
Ціна:
198,00 грн.
Оптові ціни:
 • от 500 л 180,00 грн.
  

pic_0beaf007e35fa45d73fe3787bcf0cbd0_1920x9000_1.pngХелат Заліза відносять до комплексних хелатних мікродобрив. Добриво позитивно впливає на загальний розвиток рослини, насичуючи її залізом.

Дія хелатного добрива Живиця Хелат Заліза на рослину:

 1. Покращує процеси фотосинтезу та дихання рослини;
 2. Усуває нестачу заліза та збільшує кількість хлорофілу в листках;
 3. Насичує залізом плоди рослини.

Вміст мікроелементів в хелатній формі, г/л, не менше:

 • Залізо (Fe) – 120,0;
 • Нітроген (N)  60,0;
 • Молібден (Mo) – 0,5.

Компанія "ІТ ІНВЕП" пропонує високоефективні органо-мнеральні добрива на основі хелатів та гуматів, які покращують розвиток рослин на всіх етапах розвитку, забезпечуючи збільшення урожайності, а також покращують смакові властивості продукції.

Купити гумат калію та хелатні мікродобрива можна на нашому сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів.

 • Дата публікації: 17.03.2023
 • Країна виробник: Україна
 • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта(відділення)
 • Укр Пошта
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
 • Накладений платіж