ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

Мікродобриво для СОЇ

Код товару: 859413317
Наявність:
В наявності
Ціна:
198,00 грн.
Оптові ціни:
  • от 500 л 180,00 грн.
  

Урожай пшениціОрганічне добриво Живиця Хелат-Бор, Мідь у своєму складі містить такі важливі елементи для розвитку рослин як бор (150 г/л), мідь (5 г/л) та молібден (0,5 г/л). Хелатні мікродобрива легко засвоюються рослинами. Також хелати сприяють підвищенню стійкості рослин до хвороб та несприятливих умов навколишнього середовища.

Дія мікроелементів органічного добрива Живиця Хелат-Бор, Мідь

Бор (В) –  регулює процеси запилення та запліднення, вуглеводний та білковий обмін, а також зміцнює імунітет та стресостійкість рослини. Повноцінний ріст та розвиток рослини неможливий без цього елемента. Бор сприяє виділенню кальцію та покращує обмін речовин в рослинах. При нестачі бору відбувається затримка росту кореня та стебла рослини. Також бор впливає на зовнішній вигляд продукції.

Мідь (Cu) здійснює регуляцію дихання та таких процесів як фотосинтез, обмін речовин. Мідь відіграє важливу роль в утворенні пилку та заплідненні рослини. Також елемент надає солодкого аромату та смаку продукції. Мідь приймає участь у зміцненні клітинної стінки, таким чином впливаючи на її міцність та здатність протидіяти впливу негативних факторів, збільшує фунгіцидну дію мікродобрива.

Молібден (Mo) – елемент, що впливає на кількісні та якісні показники урожаю. Елемент також впливає на стійкість рослин до посухи та низьких температур.

Наша компанія випускає унікальне за своїм складом органічне добриво. Лінійка наших добрив представлена добривами на основі гуматів та хелатів.

 

  • Дата публікації: 17.03.2023
  • Країна виробник: Україна
  • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта(відділення)
  • Укр Пошта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
  • Накладений платіж