ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

Мікродобриво гумат калію для зернових, технічних

Код товару: 858697335
Наявність:
В наявності
Ціна:
231,00 грн.
Оптові ціни:
  • от 500 л 220,00 грн.
  

Урожай зерових культурДобриво Гумат Калію для зернових та технічних культур - це ефективна піджива для рослин у вигляді концентрованої суспензії, до складу якої входять необхідні для нормального розвитку мікроелементи. Добриво Живиця Гумат Калію володіє властивостями регулятора та стимулятора росту рослин, а також підвищує імунітет рослини.

Гумат Калію застосовують для:

1. Передпосівної обробки. Така обробка найкраще підходить для таких культур як пшениця, ячмінь, рис та ін. Гумат Калію сприяє розвитку та ріст рослини, підвищує енергію проростання рослини до 10%. Також добриво з вмістом гумату калію позитивно впливає на розвиток кореневої системи посівного матеріалу. 

2. Позакореневої обробки. Найефективніший варіант - обробка рослини на ранніх стадіях розвитку, адже це дозволяє покращити загальний стан рослини. Для деяких культур позакоренева обробка має вирішальне значення.

3. Крапельного поливу. Полив може здійснюватися у відкритому або закритому ґрунті. Така процедура сприяє стимуляції росту і розвитку кореневої системи рослини.

Окрім добрив на основі гумату калію у нас Ви можете купити хелатні добрива, які сприяють збільшенню урожаю, а також покращують якісні показники культур.

 

 

 

 

  • Дата публікації: 17.03.2023
  • Країна виробник: Україна
  • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта(відділення)
  • Укр Пошта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
  • Накладений платіж