ТОВ Інноваційне товариство ІНВЕП

Виробництво добрива

Органо-мінеральне добриво Гумат Калію

Код товару: 858716397
Наявність:
В наявності
Ціна:
198,00 грн.
Оптові ціни:
  • от 500 л 180,00 грн.
   Мінімальне замовлення від 5 л

Деструкція стерніДобриво Живиця Гумат Калію застосовують для біодеструкції стерні з метою прискорення біологічного розкладу рослинних решток та покращення структури ґрунту.

Препарат дозволяє прискорити відновлення гумусу, збільшити деструкцію поживних залишків (у 2-3 рази), повернення поживних речовин у ґрунт. В свою чергу це збільшує продуктивність посівного матеріалу.

Деструкція стерні - це ефективний спосіб поліпшення структури ґрунту, підвищення його родючості, а також процедура сприяє пригніченню патогенів та розвитку грибків.

Діючі речовини органічного добрива для біодеструкції:

- гумат калію;

- комплекс спорових та неспорових бактерій: Paenibacillus, Bacillus, Pseudomonas, Azotobacter і мікроскопічних грибків Trichoderma, які є антагоністами патогенної мікрофлори, активно руйнують целюлозу та інші органічні субстрати рослинного походження.

Термін зберігання: 3–6 місяці за температур від +4 до +25 ºС.

Окрім добрива Живиця Гумат Калію для деструкції стерні у нас Ви можете купити добрива на основі хелатній основі та гумат калію з мікроелементами.

 

 

  • Дата публікації: 17.03.2023
  • Країна виробник: Україна
  • Виробник: Добриво ЖИВИЦЯ

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта(відділення)
  • Укр Пошта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Онлайн оплата ТОВ "Інноваційна компанія ІНВЕП" Код ЄДРПОУ 13641158. Р/р UA 283003460000026005017719301 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346, Індивідуальний податковий номер ПДВ : 136411509154, Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку: 12821222.
  • Накладений платіж